<<
>>

Стаття 12. Підвищення рівня професійної компетентності судді Вищого антикорупційногосуду

1. Суддям Вищого антикорупційного суду, поряд із передбаченими Законом України "Про судоустрій і статус суддів" заходами підтримання кваліфікації суддів, створюються умови для задоволення індивідуальних потреб в особистому професійному зростанні, підвищенні рівня професійної компетентності з питань судочинства у сфері протидії та боротьби з корупцією, новітніх міжнародних антикорупційних стандартів і світових практик у сфері протидії та боротьби з корупцією.

2. Суддя Вищого антикорупційного суду регулярно, але не рідше одного разу на рік, проходить обов’язкове підвищення кваліфікації з питань судочинства у сфері протидії та боротьби з корупцією.

3. Національна школа суддів України систематично організовує навчання суддів Вищого антикорупційного суду для закріплення та оновлення необхідних знань, вмінь та навичок, тренінги з вивчення новітнього міжнародного досвіду судочинства у сфері протидії та боротьби з корупцією, у тому числі із залученням представників міжнародних організацій, іноземних навчальних закладів.

<< | >>
Источник: ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Вищий антикорупційний суд" від 7 червня 2018 року № 2447-VIII. 2018

Еще по теме Стаття 12. Підвищення рівня професійної компетентності судді Вищого антикорупційногосуду:

  1. Стаття 12. Підвищення рівня професійної компетентності судді Вищого антикорупційногосуду