<<
>>

Стаття 97. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниціпосиленого контролю

1. У дільниці посиленого контролю виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоній середнього рівня безпеки засудженим встановлюється режим, передбачений для тримання засуджених у виправній колонії максимального рівня безпеки.

2. У дільниці посиленого контролю виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоній середнього рівня безпеки засуджені тримаються в ізольованих жилих приміщеннях, а в дільниці посиленого контролю виправних колоній максимального рівня безпеки - у приміщеннях камерного типу.

3. На кожного засудженого розробляється спеціальна індивідуальна програма, яка передбачає заходи індивідуально-виховного, психотерапевтичного, психокорегуючого характеру.

4. Після виконання зазначеної програми за клопотанням начальника відділення соціально-психологічної служби постановою начальника колонії засуджений переводиться до дільниці ресоціалізації.

{Стаття 97 в редакції Закону № 1828-VI від 21.01.2010}

<< | >>
Источник: КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ від 11.07.2003 № 1129-IV (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, № 3-4, ст. 21). 2003

Еще по теме Стаття 97. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниціпосиленого контролю:

  1. Стаття 97. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниціпосиленого контролю
  2. Стаття 130. Заходи заохочення, що застосовуються до осіб, позбавлених волі
  3. Стаття 131. Порядок застосування заходів заохочення до осіб, позбавлених волі
  4. Стаття 140. Виправні колонії максимального рівня безпеки